Facebook
WhatsApp

A beson në romancën Heidi-Romeo? Erjola përgjigjet ndryshe nga Roza

Ndryshe nga Roza, Erjola Doçi mendon se mes Heidit dhe Romeos nuk ka dashuri të sinqertë, por vetëm kimi.

Komentet, Doçi i bëri nga studioja e “Fan Club” ku ishte sot e ftuar, tashmë si ish-banore ku u përball edhe me pyetjet e opinionistëve.

“Mes Heidit dhe Romeos kam parë kimi dhe vetëm kaq. Ua kam thënë edhe në sy nuk është diçka e re. Dashurinë e vërtetë nuk e kam ndjerë në muret e asaj shtëpie nga çifti i fundit që mbeti në BBV”, tha ajo.

Banorja u eliminua dy javë përpara finales së madhe, pas një nominimi të hapur brenda natës.

Sa i takon emrit të fituesit, si Roza ashtu edhe Erjola dhanë atë të Julian Dedës.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al