Facebook
WhatsApp

A është ndarë nga Sara Hoxha? Ledri Vula flet “troç”, ja mesazhi i reperit për vajzën e tij

Ndarja Ledri Vula me Sara Hoxhën bëri bujë në mediat rozë për muaj me rradhë.

Së fundmi Ledri ka qenë i ftuar në emisionin “Canape”, ku ka folur rreth jetës së tij profesionale, por reperi nuk iu ka shpëtuar as disa pyetjeve pikante të moderatorit.

“Çfarë po ndodh me Sarën dhe cila është e vërteta?”, e pyeti moderatori, ndërsa Ledri duke qeshur tha: “Atë kam autorizuar Faton Shoshin”, i cili është menaxheri i tij, duke mos treguar më shumë në lidhje me marrëdhënien e tij me Sarën.

Gjithashtu Ledri dha një mesazh për PoemBlu kur ajo të rritet: “Merre edhe babin atje në hollywood atje ku je, mos na lër në Kosovë”. 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al