Facebook
WhatsApp

“A jeni gati”/ Françeska shfaqet në studion e emisionit në TCH, ç’paralajmëron?

Një prej konkurrenteve më të komentuara të edicionit të tretë të “BBV” ka qenë dhe Françeska Murati.

Përveç dinamikave dhe ngjarjeve që krijonte në shtëpi, ajo ishte tepër e komentuar dhe për veshjet e kushtueshme që shfaqej përgjatë “Prime-ve”.

Kanë kaluar vetëm pak kohë që nga përfundimo i edicionit, sakaq mbrëmjen e sotme Françeska është shfaqur përsëri në ambientet e “Top Channel-it”.

A jeni gati?”- shkruan përbri fotografisë së ndarë në rrjetet sociale teksa ndodhet në studion e “She’s On Top”.

 

Screenshot
Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al