Facebook
WhatsApp

A ka qenë në një lidhje me Flori Mumajesin? Si përgjigjet Kejsi Tola

Këngëtarja Kejsi Tola ka qenë e ftuar në “Cherry on Top” ku foli për jetën e saj profesionale por edhe personale.

E pyetur në lidhje me lajmet që kanë qarkulluar për një lidhje romantike me Flori Mumajesin, ajo i hodhi poshtë ato. Kejsi u shpreh se deri tani jetën e saj private, ka arritur që ta mbajë si të tillë, duke mos u ekspozuar në publik.

Nuk kam dashur që jeta ime personale të përfshihet, nuk kam patur ndonjë bashkëpunim me mashkull tjetër, kam bërë këngën Flori, ishim në ‘Këngën Magjike’ dhe u krijua kjo zhurma. Unë nuk kam zgjedhur asnjëherë t’i bëj lidhjet e mija publike. Ia kam dalë t’i mbaj private”, thotë ajo.

Kejsi thekson se është single dhe ende nuk ka diçka për të ndarë me publikun, “Ka qenë një periudhë në fillimet e karrierës që mërzitesha për lajmet që dilnin, kohët e fundit portalet nuk më kanë sulmuar kaq shumë, sepse i kam mbajtur për vete. Jam akoma single. Jam vërtet single”.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al