Facebook
WhatsApp

Ajsel Abazi konfirmon ndarjen nga Eros Grezda: Na lidh vetëm djali

Eros Grezda dhe Ajsel Grezda janë një nga çiftet e showbizit që shpeshherë janë temë kryesore në kronikat rozë. Vitin e shkuar, ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare dhe modelja kurorëzuan lidhjen e tyre me një martesë të fshehtë e cila më pas u pasua me lindjen e djalit të tyre, Kian.

Së fundmi Ajsel ka komfirmuar ndarjen teksa shkruan se me Eros i lidh vetëm fëmija.

E marr shumë shpesh këtë pyetje dhe sot po vendos t’i përgjigjem. Po, është e vërtetë qe unë dhe Erosi nuk jemi më bashke. Mua dhe Erosin tashme na lidh vetëm djali ynë Kian, as edhe një gjë me tepër. Ky është nje vendim i ndërmarrë për te mirën e djalit. 

Do ju lutesha te kurseheshit me komentet pasi behet fjale për një fëmije te vogël ne ketë mes, dhe do ju lutesha te mos paragjykonit pa i ditur rrethanat dhe arsyet qe çuan ne ketë vendim. Faleminderit”, shkruan Ajsel. 

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al