Facebook
WhatsApp

Arbana Osmani i rikthehet ekranit? Ja çfarë zbulon ajo

Duket se Arbana Osmani do të jetë përsëri pjesë e ekranit ose të paktën kështu kanë lënë të nënkuptohet dy postimet e bëra prej saj përpara pak orësh.

Si fillim, ajo ndau një postim ku shihet në një studio televizive bashkë me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj. “Duke xhiruar me më të mirin, Eduart Grishaj.Më pas ka ndarë një tjetër imazh teksa në prehër mban skaletën dhe dallohen këmbët e saj dhe të ftuarës përballë dhe në fund e ka përmbyllur me një fotografi teksa duket publiku.

Screenshot
Screenshot
Screenshot
Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al