Facebook
WhatsApp

Arbër Hajdari: Romeos i ka ikur nuhatja për lojë

Opinionisti Arbër Hajdari ka komentuar situatën Egla-Heidi-Romeo, ku çifti mendon se është në televotim për të dalë, por në fakt njëri prej tyre shkon sonte në finale. Sipas tij, Romeo nuk ka nuhatje për lojë, pasi aktorja është munduar t’i japë disa herë mesazhe por ai nuk i ka kuptuar.

“Egla në rolin e saj është shumë lartë. Në asnjë moment nuk u la e qetë, por nuk është e lehtë për të përballuar dhe për t’i qëndruar deri në fund rolit të saj.

Romeo e vërtetoi se është njeri emocional dhe i iku nuhatja për lojë. Heidi sapo hyri në televotim u zhduk nga loja, sikur të kishte frikë sesi do shikohem nga publiku. Prisja të ishte dhe ajo njerëzore si Romeo.

Nuk besoj asnjë nga banorët që s’do kenë komunikim kur të dalin jashtë. Më shqetësoi intuita, mendoj se fituesit e këtij programi kanë pasur intuitë”, u shpreh Arbër Hajdari.
Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al