Facebook
WhatsApp

Arbër Hajdari “shpërlan” Egla Cenon

Egla dhe Juli kanë debatuar ashpër gjatë primet të sotëm në lidhje me karrierën e tyre artistike, të cilët kanë nisur gjatë javës.

Opinionisti Arbër Hajdari i ka dhënë pjesërisht të drejtë Jul Dedës në lidhje me debatin aspak të përshtatshëm në lidhje me jetën e tyre artistike jashtë lojës.

Ndërsa Egla Ceno ka thënë se nëse do t’ia ofronin titullin “Mjeshtër i Madh”, do ta refuzonte, Arbër Hajdari i ka përmendur se çfarë thoshte aktorja në lidhje me lojën e Big Brother.

Abër Hajdari: Egla ka thënë se nuk do të futet në Big Brother, se nuk është budallaqe dhe ja ku është sot.

Komenti i tij ka marrë shumë duartrokitje dhe brohorima nga publiku në studio.

 

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al