Facebook
WhatsApp

Banorët shohin premierën e BBV, Juli shpërthen në lot kur shikon të atin

Mbrëmja e djeshme u shoqërua me shumë emocione në shtëpinë e BBV, pasi të gjithë banorët kanë ndjekur natën e parë të spektaklit, kur ata hynë një nga një në shtëpinë e edicionit të tretë të reality show-t.

Një prej konkurrentëve që përjetoi emocione më të forta ishte Juli, i cili ndërsa pa klipin e prezantimit të tij, para i doli edhe i ati. Kjo bëri që Juli të mos e përmbajë veten dhe të shpërthejë në lot.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al