Facebook
WhatsApp

“BBV3 after party” / Banorët dhe produksioni festojnë suksesin e një tjetër ‘reality show’, Lori Hoxha: Big Brother ka vetëm fitues

Produksioni më i madh televiziv i vitit, Big Brother Vip 3, kurorëzoi suksesin e këtij sezoni në Top Channel me një ceremoni festive si një ritual falënderimi e mirënjohjeje për arritjet profesionale dhe fitoren e të gjithëve përmes këtij formati.

Kështu e etiketoi Big Brother-in Lori Hoxha, drejtuesja e Top Media, duke iu referuar njëkohësisht publikut, Top Channel, ekipeve realizuese dhe madje edhe kritikëve.

“Big Brother është produksioni më i shtrenjtë në Shqipëri dhe vetëm falë jush mund të bëhej i mundur. Dua të falenderoj të gjithë banorët që u bënë pjesë këtë vit. Uroj që t’iu ketë shërbyer e të ketë qënë ajo që ju ka munguar në këtë kohë të vitit. Unë mendoj që BIG BROTHER ka vetëm fitues, fiton TOP CHANNEL, fiton publiku, fitojnë bashkëpunëtorët, fitojnë ata që na mbështesin, ata që na kritikojnë; është një moment vetëm fitoreje”- u shpreh Lori Hoxha, drejtuese e Top Channel.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al