Facebook
WhatsApp

FOTO/ Bebe Rexha rrëzohet gjatë performancës në skenë

Këngëtaraj me origjinë shqiptare dhe famë botërore Bebe Rexha në çdo dalje jemi mësuar ta shikojmë të elektrizojë skenën me zërin dhe performancën e saj.

Së fundmi në festivalin e Coachella që u zhvillua në SHBA. Ajo këndoi disa prej këngëve më të famshme të saj si “I’m Good (Blue)”, “Meant to Be”, “I’m A Mess” etj.

Gjatë performancës Bebe pati një incident të vogël të cilin e përballoi me shumë profesionalizëm.

Teksa performonte në skenë ajo u pengua tek shkallët por dhe pse u lëndua pak nuk e ndërpreu për asnjë çast këngën.

 

 

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al