Facebook
WhatsApp

Biznesmeni Erolld Belegu fjalë të ëmbla për Diolën: Ëmbëlsira ime…

Ish-banorja e “Big Brother Vip2”, Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu, kanë udhëtuar ditët e fundit në Valencia të Spanjës, ku po kalojnë kohë si një çift i ri.

Lidhja e tyre është momentalisht në qendër të vëmendjes, prandaj çdo detaj përbën interes për publikun.

Biznesmeni duket se është romantiku në çiftin e tyre. Pasi kanë konsumuar darkënr në një nga restorantet luksoze të vendit, ai ka publikuar një foto të Diolës, krah së cilës shkruan: Ëmbëlsira për në fund të darkës

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al