Facebook
WhatsApp

Bjordi Mezini dhe Anna Lika zyrtarizojnë lidhjen me foton e ëmbël

Prej një viti Bjordi Mezini dhe Ana Lika kanë qenë kryefjalë e mediave pasi u zbulua se janë në një lidhje. Në fakt ata janë përpjekur ta ruajnë në pirvatësi, por detajet i nxorën zbuluar. Kur ishte në ‘Big Brother’ Bjordi pranoi se është një lidhje, pa zbuluar më shumë detaje. Megjithatë, shpejt u zbulua se bëhej fjalë për Anën.

Dyshja është njohur gjatë zhvillimit të projektit të serialit H.O.T. prej nga ku ata postuan edhe foton e parë bashkë që prej lajmeve mbi romancën e tyre para pak kohësh.

Më në fund sonte ata kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre. Aktorja ka publikuar në Instagram një foto në krahët e Bjordit. Të duken kaq të ëmbël e të bukur.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al