Facebook
WhatsApp

Bjordi Mezini flet për dasmën me Ana Likën, zbulon kë do të ftojë të parin

Ish banori i Big Brother VIP, Bjordi Mezini, teksa ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në Top Arena, ka treguar planet për dasmë me partneren e tij Ana Lika.

I pyetur nga personazhi Minioni, ai tha se të ftuarit e dasmës do t’i zgjedhë Ana dhe se do të jenë shumë persona.

Biseda mes tyre

Kush do ti vendosë të ftuarit e dasmës, ti apo Ana?

Bjordi Mezini: Ana

Sa do të ftoni?

Bjordi Mezini: Do të jeni shumë.

Do të jetë Manushi?

Bjordi Mezini: Nëse ka kohë

Manushit t’ja sjellësh ftesën ka kohë, s’ka kohë…

Bjordi Mezini: Je i ftuar zyrtarisht Manush.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al