Facebook
WhatsApp

Bledi Mane ironizon Ori Nebiajn: Nuk shkëlqeu kurrë..

Bledi Mane ka ironizuar me anë të një postimi në Instagram opinionisten e Big Brother Vip Ori Nebiaj.

Bledi shkruan se Ori nuk shkëlqeu kurrë as në Parlament as në Big Brother. Për Bledin, Ori duhet të nominohet dhe të dërgohet në shtëpi.

“Nominoni dhe çoni në shtëpi Ori Nebiajn. Nuk shkëlqeu kurrë as në Parlament e as tani në Big Brother…I’m sorry

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al