Facebook
WhatsApp

Bledi Mane zbulon të dashurin e famshëm të Erjola Doçit, konfirmon zërat që bëhet fjalë për Azet?

Erjola Doçi është një ndër banoret e Big Brother Vip më të komentuara në rrjete sociale. Moderatorja ka vendosur që jetën e saj private ta mbajë larg medieve rozë duke mos zbuluar nëse është në një lidhje apo jo. Mirëpo pjesë e rubrikës ‘Trotuar’ në E diell ka qenë gazetari Bledi Mane që i ka zbuluar dhe lidhjen Erjolës.

Gjatë një diskutimi mes Edi Manushit dhe Dea Vierit se me cilin nga banorët Erjola mund të ishte çift ka ndërhyrë Bledi i cili është shprehur se moderatorja është në një lidhje jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

Bledi shprehet se Erjola është në një lidhje me një reper që jeton në Gjermani duke konfirmuar zërat se bëhet fjalë për Azet.

https://www.instagram.com/p/C4Dz2Het_N6/

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al