Facebook
WhatsApp

Bora nis sot programin e ri, urimi ‘special’ i Donaldit na la të gjithëve pa fjalë

Mbrëmjen  e sotme nis transmetimi i programit ‘Cherry on Top’, nga moderatorja e njohur Bora Zemani.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Bora ndau më tepër detaje rreth programit, orarin e nisjes si dhe zbuloi disa prej të ftuarëve të saj si: Kiara Tito, Sardi Struga etj.

Sakaq nuk kishte si të mungonte një urim prej partnerit të saj, Donald Veshaj, lidhur me rrugëtimin e ri të moderatores.

“Suksese në këtë rrugëtim të ri shpirt.” -shkruan Donaldi.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al