Facebook
WhatsApp

“C*cë, llapush”/ Egla e ofendon, Romeo i tregon gjoksin me dorë

Pak orë para spektaklit të sotëm, debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip” nuk paskan të ndalur. Teksa banorët po bëhen gati dhe disa prej tyre janë ende duke pastruar shtëpinë, Romeo dhe Egla shfaqen duke debatuar me njëri-tjetrin, ku kjo e fundit nuk është kursyer aspak në ofendime ndaj aktorit, duke e etiketuar me fjalë të tilla si: “C*cë, llapush, pallapetë”

Nga ana tjetër Romeo me humor i është kthyer se saherë t’i përmendë këto fjalë do t’ja improvizojë, ndërsa shtoi se kjo është mënyra e vetme për të debatuar me të.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al