Facebook
WhatsApp

Çfarë ndodhi! Meritoni përplaset ashpër me Gracianon: Mos ma përmend Ilnisën, se do të përmend Argjirën

Teksa Meriton Mjekiqi dhe Graciano Tagani po qëndronin në ambientet e jashtme të shtëpisë së “Big Brother VIP3”, janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin.

Shkak është bërë një fjalë e thënë prej balerinit e cila e revoltoi tepër shumë moderatorin.

 “Ishalla kthehet Ilnisa!”– u shpreh Graciano, ndërsa përballë tij qëndronte Meritoni i cili e ka ‘paralajmëruar’ Gracianon që nëse ky i fundit vazhdon të përmendi Ilnisën, e cila momentalisht ndodhet jashtë shtëpisë, ai do të vazhdojë të përmendi Argjirën, ish-partneren e Gracianos.

“Po përse e përmend Ilnisën o vëlla? Përse? Çfarë po të intereson ty? Për çfarë e përmend, të kam thënë 1000 herë të mos e përmendësh! O zotëri, të kam thënë mos ma përmend sepse të përmendi Argjirën! Të kam kërkuar të mos ma përmendësh!”- u shpreh kështu Meritoni-Gracianos e ndërsa ky i fundit u duk sikur ‘nuk i interesonin’ fjalët e banorit.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al