Facebook
WhatsApp

Çfarë ndodhi në nisje të spektaklit? Të gjithë banorët “blindojnë” studion, shtëpia bosh

Banorët kanë “lënë shtëpinë” dhe kanë mbërritur të gjithë në studio, për të interpretuar këngën e tyre, në kuadër të 100 ditëve brenda në shtëpi.

Në një atmosferë elektrizuese ata kanë dhënë spektakël me interpretimin e këngës duke marrë duartrokitje të forta nga studio.

Më pas janë rikthyer sërish në shtëpi.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al