Facebook
WhatsApp

Çfarë ndodhi në suitë? Kriset marrëdhënia e Romeos dhe Heidit: Më knaqi Graciano….

Çifti Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi kanë debaruar me njëri-tjetrin në orët e para të mëngjesit në ‘BBV’. Gjatë darkës pas përfundimit të Prime debatit mes banorëve i është bashkuar dhe Romeo i cili ka preferuar të largohet për pak momente nga suita.

Kjo ka bërë që të mërzitet Heidi e cili po qëndronte nën shoqërin e Gracianos dhe Eglës.

“Prekem se janë më të rëndësishme sqarimet me Julin sesa me momentet “funn” me mua”– i tha Heidi, megjithëse Romeo u shpreh se kjo gjë nuk është e vërtetë.

Banorja i tha aktorit që ti kërkonte falje, ndërsa ky i fundit u shpreh: “Të thashë njëherë. U mërzite dhe më shan mua. A je normale moj, më ka kapur koka?”, ndërsa Heidi shpërthen në të qeshura.

Pjesë nga debati:

Heidi: Nuk po bëj lojë

Romeo: Ku u preke moj shpirtë?

Heidi: Prekem se janë më të rëndësishme sqarimet me Julin sesa me hedh “fun” me mua

Romeo: Ok, kështu do të më nxjerrësh mua? E mendon kështu? Ti i mendon më të rëndësishme debatet me Julin sesa të qëndroj me ty!

Heidi: Unë u mërzita

Romeo: E kuptoj

Heidi: Jo se kupton fare

Romeo: Të zihem unë me ty për Julin?

Heidi: Thuaj më fal

Romeo: Të thashë njëherë. Si vjen të më përmendësh Julin mua? Je në terezi?

Heidi: Çfarë bërë? Tani unë e kam fajin?

Romeo: Jo se ke ti fajin….

Heidi: Po unë u mërzita

Romeo: U mërzite dhe më shan mua. A je normale moj, më ka kapur koka?

Heidi vazhdon të qeshë

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al