Facebook
WhatsApp

“Çfarë po bën kështu more?”/ Juli i zbulon sekretin Rozës

Pak na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip” dhe duket se banorët po ndryshojnë strategjinë e lojës për të fituar vëmendjen e publikut. Juli sapo ka krisur raportin me një nga “aleatet” e tij, Rozën teksa këtë mbrëmje madje i zbuloi edhe një sekret (diskutim) të sajin me Riken ku gjithashtu i pranishëm ka qenë edhe Juli. Sipas këtij të fundit Roza po luan njësoj si Rikja dhe ka për të përfunduar jashtë shtëpisë si ajo. Banorja e zhgënjyer nga sjellja e Julit i tha se nuk “po tregohet” burrë.

Juli: Mbas asaj që më the tek krevati që dua të godas dhe ty sepse dua t’i godas të gjithë. Kjo të nxjerr katastrofë.

Roza: Ajo burrëria nga gjysma e lartë që diskutove, ti nuk po e tregon.

Juli: Ti nuk po ruan as marrëdhënien.

Roza: A e nxorre muhabetin me shoqen time, tregoje tamam.

Juli: Tregoje ti se unë nuk e di.

Roza: Si je kështu more Juli? Një muhabet personal timin me Riken e nxjerr kështu? Një muhabet që unë e kam me shoqen time dhe ta them ty me mirëbesim?

Juli: E ke thënë para kamerave.

Roza: Lal çfarë po bën? Këshillën që ma jep mua Rikja, ti ma nxjerr këtu?

Juli: Po të nxjerr siç je Roza.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al