Facebook
WhatsApp

“Çmendem për ty më shumë se ditën e parë”, dedikimi romantik i Rezarta Shkurtës për Ermal Hoxhën në 18-vjetorin e lidhjes

18 vite të dashuruar, Rezarta Shkurta bën dedikimin romantik për bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha. Në rrjetet sociale, artistja ka rikujtuar ceremoninë martesore duke postuar foto dhe video.

Deklarata e dashurisë për partnerin nuk mungojnë në Instagramin e Rezartës, e cila është tërhequr prej disa vitesh nga muzika. Ndër këngët e fundit të  krijuara prej saj, ishte pikërisht një dedikim për Hoxhën. “Gjysma ime” u lansua në vitin 2016, gjatë kohës kur Hoxha ndodhej në burg.

Rezarta dhe Ermali janë prindër të Herës, 10 vjeç.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al