Facebook
WhatsApp

Debat Heidi-Romeo: Jam lodhur, është shumë e vështirë…

Heidi dhe Romeo nuk po arrijnë të gjejnë ura komunikimi dhe marrëdhënia mes tyre sapo vjen edhe po bëhet me e paqartë.

Këtë pasdite Romeo iu afrua Heidit, ndërsa kjo e fundit i ka thënë se po e përballon shumë keq situatën në shtëpi.

‘E kupton që unë jam lodhur? E kupton dot sesa e vështirë është gjithë kohës pyetje tendencioze. Dua të tërhiqem, kaq! Jam e rënduar, nuk u mërzita nga asnjë gjë! Kaq vetëm kjo.’- është shprehur Heidi.

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci
Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al