Facebook
WhatsApp

Debat i ashpër në “Big Brother”, Egla teshtin dhe “pështyn” në fytyrë Roza Latin: O shëmtirë

Nuk kanë fund debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Një incident ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme mes aktores Egla Ceno dhe prezantueses Roza Lati, të cilat kanë patur një debat të ashpër që përfundoi me një gjest të pakëndshëm nga ana e Eglës.
Gjatë një diskutimi në dhomën e gjumit, Egla, në një moment të tensionuar, ka teshtirë disa herë me qëllim në fytyrën e Rozës. Roza Lati e ngacmon duke i thënë “ka një zarf të zi për herë të dytë në shtëpi”, ndërkohë që Egla për ta shmangur i teshtin para fytyrës, duke e spërkatur me pështymë.

Kam alergji në fytyrën e saj”, i tha Egla-Rozës.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al