Facebook
WhatsApp

Denoncoi Saimir Kodrën, Enixhel Shkira duartroket Eglën: Të lumtë pushka!

Një deklaratë e bërë nga aktorja Egla Ceno brenda shtëpisë se ka qenë viktimë e ngacmimit seksual në ambiente pune ka qenë në qendër të vëmendjes të çdo mediaje përgjatë gjithë këtyre ditëve.

Ajo akuzoi Saimir Kodrën lidhur me këtë dhe mbrëmjen e sotme ajo mori një mesazh prej Kodrës ku ky i fundit u shpreh se Gjykata do të merret me këtë çështje.

deklarata e Eglës ka sjellë reagime të shumta në rrjete sociale. Einxhel Shkira ka bërë një reagim të gjatë rrethë deklaratës së Eglës teksa u shpreh se ajo që ka thënë aktorja do guxim.

Einxhel shton denoncimi i Eglës është realiteti jonë i hidhurqë na bën të heshtim nga frikëra të ndryshme.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al