Facebook
WhatsApp

Dhuna në Pallatin mbretëror mes Princ Lekës dhe Elia Zaharisë jehonë në mediat botërore

Sherri dhe përplasja fizike mes Princ Lekës dhe ish bashkëshortes së tij Elia Zaharia ka kaluar kufinjtë duke marrë vëmendjen edhe të mediave botërore. Media britanike Daily Mail i ka kushtuar një artikull të gjatë sherrit mes Princ Lekës dhe Elia Zaharias të cilët me vendim gjykate u pajisën me urdhër mbrojtje dhe duhet të qëndrojnë 5 metër distancë nga njëri tjetri.

Gjithashtu edhe New York Times i ka kushtuar një artikull video-skandalit, me pretendimet e Princ Lekës i cili thotë se është slmuar fizikisht nga babai i Elia Zaharias, Gjergj Zaharia i cili në pamjet e publikuara shihet teksa mban në dorë një statujë druri.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al