Facebook
WhatsApp

Dikur Romeo ‘ngacmonte’ Beniadën, sot ajo e komenton: Burrat nga Vlora..

Ish-finalistja e ‘BBV1’ Beniada Nishani, ka qenë e ftuar në ‘Fan Club’ teksa ka komentuar “BBVA3”
Kujtojmë se në edicionin ku ishte Beniada,Romeo në një audio drejtuar binjakut të tij,Donaldi,i thoshte për Beniadën sepse i dukej shumë e mirë.

Tani është rradha e Beniadës të komentojë lojën e Romeos dhe u pyet për ikjen e tij nga suita që Vëllai i Madh i bëri atij dhe Heidit.

“Arsyeja se pse Romeo nuk është futur tek vaska direkt për mendimin tim është sepse burrat nga Vlora janë një çik kështu më të fortë dhe nuk shprehin dashurinë direkt.”

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al