Facebook
WhatsApp

Ditë feste për Jonida Maliqin

Jonida Maliqi ka dëshmuar që vitet janë vetëm një në numër. Një artistë shumë e dashur dhe një ikonë shqiptare e stilit, Jonida ka mbushur 41 vjet. Këtë ditëlindje ajo e ka shënuar edhe me një postim në Instagram të cilin mund ta shihni më poshtë.

 

 

https://www.instagram.com/reel/C499EP-JYoX/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al