Facebook
WhatsApp

Djalë apo vajzë? Fansat e pyesin për gjininë e bebit, ja si përgjigjet Bardhi…

Këngëtari Bardhi Idrizi dhe ish-Missi Sara Gjordeni zbuluan pak ditë më parë se do të bëhen prindër për herë, pasi u njohën së bashku brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP 3’.

I ftuar në një koncert gjatë fundjavës që lamë pas, Bardhi është pyetur nga fansat për gjininë e bebit.

Këngëtari ka treguar me gjeste se nuk ka një përgjigje.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al