Facebook
WhatsApp

Doli nga BBV, Fation Kuqari: Aty ziheshin njerëzit për brekët

Afro një javë pasi Fation Kuqari la shtëpinë e Big Brother me dëshirën e tij ka bërë rrëfimet e para.

Sipas tij debatet brenda shtëpisë janë shumë të ulëta dhe shpesh herë false.

Mesa duket edhe nga brenda ndjesia që na është krijuar nga jashtë është edhe brenda.

Fationi ka rrëfyer se brenda shtëpisë, njerëzit me të vërtetë zihen për brekët.

Ne ishim shumë veta. Sa bëja debat me ty ngaqë ishin shumë veta, donin të kapnin të gjithë situatat. Të futeshin në mes dhe ta prishte komplet debati gjënë. Dhe do vinte një moment që këto do pakësoheshin. Do bëheshin debate reale dhe nuk do ziheshin njerëzit për fllucka. Njerëzit ziheshin për brekë. Ishte turp. Nuk mund ta bëja këtë gjë. 

Pas Drini Zeqos, Fationi është i dyti banor që del me vullnet të lirë për këtë edicion të BBV Albania 3.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al