Facebook
WhatsApp

E dashura e fundit? Romeo tregon arsyen e ndarjes nga Aleksia Peleshi

Loja pyetje-dënime ka sjell situata gazmore dhe të qeshura në shtëpinë e “Big Brother Vip” ndërsa banorët kanë përfituar nga rasti për të njohur më mirë njëri-tjetrin. I pyetur nga Ledjona se kush është ish e dashura e tij e fundit, Romeo u përgjigj: Ex-i i fundit dihet kush është. Aleksia dhe shkaku i ndarjes është mospërputhja e karaktereve.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al