Facebook
WhatsApp

E ndarë nga Ledri, kush po e bën të lumtur Sara Hoxhën?

Një nga divorcet më të komentuara ishte ajo mes Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës.

Edhe pse ngjarja u super mediatizua, dyshja duket se është mjaft e qetë pas kësaj situate.

Ledri po vijon me projekte muzikore dhe live nëpër clube nate.

Ndërsa për Sarën objektiv kanë qenë udhëtimet e shumta me shoqërinë e saj.

Ajo së fundmi ndau një fotografi ku shihet se dikush nga shoqëria e saj i ka dhuruar lule.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al