Facebook
WhatsApp

E papritur/ Jetmir Salaj lë në mes eksperiencën në ‘BBV3’

Jetmir Salaj, teksa në ‘Prime-n’ e shkuar u shpreh se do të linte garën në mes, ai u shpreh se do të merrte vendimin përfundimtar mbrëmjen e së shtunës, sakaq sot debateve të shumta me banorët dhe Ledionin në ai mori vendimin e papritur teksa u largua prej formatit.

E kështu Jetmiri u largua prej shtëpisë dhe menjëherë u nis për në studio.Pasi krijoi diskutime dhe debate në studio me moderatorin Ledion Liço dhe opininonistët, Ledioni e ftoi Jetmirin të largohej dhe prej studios duke mos u pozicionuar në vendin ku janë të ulur ish-banorët e tjerë.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al