Facebook
WhatsApp

Efi “zbulon” gjininë e bebit të Mikelës dhe pamjen e partnerit të saj, poston VIDEON e momentit të veçantë të çiftit

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania” Mikela Pupa do të bëhet nënë për herë të parë. Ishte një foto e saj krah Efit ajo që nxiti aludimet, pasi komentet u tejmbushën me urime për pritjen e ëmbël.

Sot Mikela organizon “babyshower” dhe pjesë e saj janë mikeshat e saj, disa të njohura për publikun. Një prej tyre, Efi, ka “zbuluar” për ndjekësit me anë të një videoje, gjininë e bebit, e cila do të jetë vajzë.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al