Facebook
WhatsApp

Egla Ceno sheh veten fëmijë! Shfaqja dedikuar aktores në Teatrin Skampa

Egla Ceno shijoi sonte një shfaqje të përgatitur për të në Teatrin Skampa në Elbasan.

Aktorja la “Big Brother VIP” dhe udhëtoi drejt Elbasanit, ku u befasua nga çfarë gjeti aty. Aktorja Viola Trebicka interpretoi një shfaqje të tërë, ku protagoniste ishte Egla Ceno në gjitha hapat e jetës, nga fëmijëria, te sfidat, shkollimi, emigrimi e deri më tani.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al