Facebook
WhatsApp

Egla e akuzoi për ngacmimi seksual, Ilnisa tallet me aktoren: Do shkosh tek emisioni i Saimirit

Zgjedhja e Hedit me votat e publikut si lidere e shtëpisë së Big Brother Vip për javën që vjen ka sjellë shumë debate nga banorët. Roza Lati gjatë darkës ka pyetur Eglën nësë do bëhet sërisht shoqe me Heidin tani që është lidere.

Pyetjesë së Rozës Egla ka zgjedhur mos t’i përgjigjet. Ndërsa në debat ka ndërhyrë dhe Ilnisa e cila e ka pyetur me ironi Eglën nëse do të shkojë sërisht tek Samir Kodra.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al