Facebook
WhatsApp

“Egla më dhimbset, por…”, Romeo: Unë e pash atë burrin të dridhej!

Pas debatit të ashpër të zhvilluar mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “BBV3”, mes Julit dhe Eglës, disa prej banorëve kanë diskutuar lidhur me situatën e krijuar.

Një prej tyre ishte dhe Romeo i cili i shprehej Heidit se Egla i dhimbsej, por sipas tij ajo po e kërkon vet këtë gjë. Më pas ai shprehet se në momentin që e ka prekur Julin, teksa e ndaloi kur ai po shkonte drejt Eglës, aktori ka qenë duke iu dridhur duart.

“Mund të ketë ngarkesa, mund të ketë çfarë të dojë dhe mua më dhimbset por ajo e kërkon vet. Pse ti mendon se nuk më dhimbset? Unë kam ulëritur për atë. Unë e pash atë burrin të dridhej o lali! Po e kapja nga dora dhe ai po dridhej, ngeli vajza, vajza“, u shpreh Romeo.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al