Facebook
WhatsApp

Egla pranon qe u be vegel e produksionit: Romeon e dërguan ata në finale

Egla Ceno ka pranuar se nominimi për finalistin e parë nuk është bërë nga ajo por nga produksioni.

Në një debat me Romeon, Egla shprehet se nuk luftoi ajo që aktori të dilte finalsit nga televotimi me Heidin por e gjitha ka qenë një kërkesë nga Vëllai i Madhë.

Me dashje apo jo Egla sapo nxorri zbuluar produksioni duke vërtetuar dhe një herë që banorët nominoin emrat që marrin nga dhoma e rrëfimit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ati_ale (@atilio_alerio)


 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al