Facebook
WhatsApp

Egla-Romeos: Të kërkoj përulësisht ndjesë!

Pasditen e sotme, Egla dhe Heidi janë përfshirë në një debat të ashpër me njëra-tjetrën.

Ka qenë Egla e cila i ka përplasur të vërtetën në fytyrë Heidit, ku sipas saj ajo shprehet se është Heidi arsyeja që Romeo po del i keq dhe sikur po e trajton partneren e tij si një leckë.

Marrëdhënia e Romeos dhe e Eglës nuk ka qenë e mirë përgjatë këtyre kohëve të fundit, ku shpeshherë i kemi parë të përplasen me njëri-tjetrin madje dhe në ‘Prime-n’ e djeshëm patën një debat me njëri-tjetrin, por sot Egla ka zgjedhur ti kërkojë ndjesë për deklaratat banorit duke i thënë:

Të kërkoj përulësisht ndjesë. Ndaç pranoje, ndaç je.”- u shpreh banorja.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al