Facebook
WhatsApp

“Egla tërhiqet s*ksualisht nga Meritoni”/ Julia Iliriani habit me deklaratën: Aktorja për të qenë në lojë…

Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Julia Iliriani së fundmi a qenë e ftuar në emisionin “Ndryshe”, ku ka komentuar konkurrentët dhe lojën e tyre brenda kësaj shtëpie.

E teksa u pyet nga moderatori se a tërhiqet seksualisht Egla Ceno nga Meritoni, aktorja tha se banores i pëlqen Meritoni si mashkull.

Unë mendoj që Egla është nga ato lloj qeniesh që për të qenë në lojë, por edhe për të luajtur me nervat e saj dhe të tjerëve, por edhe për të treguar disa qasje të saj seksuale, po i pëlqen Meritoni”– tha ajo.

Më tej, Julia tha se Meriton Mjekiqi është djali më i bukur dhe më tërheqës në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Kush është më i bukuri në BBV,Pas meje? Pasi dola unë? (qesh) Unë e kam thënë gjithmonë që Meritoni është një djalë goxha tërheqës, është seksi.”- u shpreh Julia.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al