Facebook
WhatsApp

‘Ej po të shikoj vrimën e b******, largohu’/ Agravon debati mes Eglës dhe Françeskës

Pasditen e sotme Françeska dhe Egla janë ‘përplasur’ me njëra-tjetrën.

Françeska i ka kthyer shpinën Eglës teksa qëndron përpara saj duke ‘i penguar’ pamjen, e ndërsa Egla i ka kërkuar të largohet për shkak se i krijonte ankth qëndrimi i banores përballë saj.

Françeska nuk është larguar dhe përveç kësaj është shprehur se Egla nuk meriton asnjë pamje tjetër.

Egla: Ik se u kam kërkuar ndihmë banorëve të më shpëtojnë nga ty!

Françeska: Vazhdo kërko ndihmë çfarë të të them unë ty.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al