Facebook
WhatsApp

Ekskluzive/ Elvana Gjata surprizon tifozët kuqezi gjatë kampionatit Evropian

Burime ekskluzive për Zonevip.al bëjnë me dije se këngëtarja Elvana Gjata do të mbajë një super koncert në Dortmund në Gjermani. Elvana koncertin do ta mbajë në qershor duke suprizuar të gjithë tifozët e kombëtares të cilët do të jenë me sy nga Gjermani jo vetëm për sportin por dhe për hitet e Elvanës

Të njëjtat burime bëjnë me dije se koncerti i Elvanës do të përkojë me kohën kur tifozat kuqezi do të jenë të pranishëm në ndeshjet që do të zhvillojë kombëtarja gjatë kampionatit Evropian Euro 2024 në Gjermani.

Të gjithë tifozët kuqezi do të përjetojnë emocione të mëdha gjatë verës që po troket.

Krahas ndjekjes së kombëtares shqiptare në kampionatin e shumëpritur Evropian dhe kualifikim historik të ekipit tonë, ata do të mund të ndjekin edhe super koncertin e Elvana Gjatës.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al