Facebook
WhatsApp

Ekskluzive/ ZoneVip zbulon, Sara Gjordeni dhe Bardhi prindër së shpejti

Burime ekskluzive për ZoneVip.al kanë komfirmuar se Sara Gjordeni është në pritje të ëmbël.

Sara dhe Bardhi pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Ky është një lajm i papritur për publikun, pasi kujtojmë se Sara Gjordeni ka qenë në qëndër të kritikave që nisja edicionit.

Ndonëse Sara është shprehur shumë shpesh brenda shtëpisë se ka shumë dëshirë të krijoj familje, madje ata kanë zgjedhur edhe numrin e fëmijëve që do bëjnë.

Si do që të jetë e vërteta Sarës dhe Bardhit po i ka hije prindërimi.

Kujtojmë se brenda shtëpisë së “Big Brother” Sara “tronditi” partnerin e saj pasi i ka treguar këngëtarit se ka humbur një fëmijë.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al