Facebook
WhatsApp

Endrik dhe partnerja e tij, bëhen prindër për herë të parë, ndajnë foton e ëmbël

Endrik Beba dhe partnerja e tij, Klea janë bërë prindër të një vajze. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë këngëtari përmes një fotoje në Instastory ku tregon dorën e bebushes.

Ky është fëmija i parë me partneren e tij, ndërsa Beba ka dhe një djalë nga ish-partnerja.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al