Facebook
WhatsApp

Enrique Iglesias zbulon se çfarë mendon realisht Anna Kournikova për të kur ai puth fansat në koncert

Artisti Enrique Iglesias, i cili tërheq mijëra vajza që bërtasin nëpër koncertet e tij, është hapur për mënyrën se si ndihet partnerja e tij prej kohësh për fansat që i afrohen për një puthje.

Në një klip nga intervista e këngëtarit spanjoll në emisionin “FYI”, Iglesias zbuloi mendimet e ish tenistes, Anna Kournikova për këtë çështje.

“Të kam parë në shfaqje ku puthesh me një fanse. A bëhet ndonjëherë xheloze Anna?”, ishte pyetja që prezantuesi ia drejtoi Iglesias-it.

“Aspak”, tha ai.

“Anna do të jetë në një nga koncertet e mia dhe unë do ta bëj këtë. E bëj këtë gjatë gjithë kohës – më pëlqen të përqafoj dhe puth fansat e mi. Më pëlqen të afrohem me ta”, shtoi ai.

Madje, Iglesias tha se Kournikova “nervozohet” sepse sa herë që ai puth një fanse, ajo vërshohet me pyetje nga njerëzit e saj rreth kësaj situate.

“Shumë herë ajo thotë, “O burrë, unë gjithmonë e marr këtë pamje nga disa prej vajzave dhe ata do të pyesin: ‘a je mirë me të?’. Po, jam shumë mirë që ai është në skenë. Ai po përqafon fansat e tij”, vazhdoi Iglesias.

“Thjesht më pëlqen të marr kaq shumë dashuri nga fansat e mi dhe e di që nëse nuk do të ishin ata nuk do të isha këtu ku jam”, përfundoi ai.

Iglesias dhe Kournikova, u takuan në vitin 2001 në xhirimet e videoklipit të tij “Escape”.

Ata filluan të takoheshin pak më vonë dhe që atëherë kanë mirëpritur tre fëmijë së bashku – vajzën Mary dhe binjakët Nicholas e Lucy.

Tetorin e kaluar, ylli i hitit “Hero” kujtoi se kur u takuan për herë të parë dyshja, Iglesias – Anna.

“Videoja më ndryshoi jetën në mënyra që as që i kisha menduar”, tha ai në atë kohë, duke shtuar se ata “u rritën” së bashku në qendër të vëmendjes, gjë që krijoi një themel për marrëdhënien e tyre.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al