Facebook
WhatsApp

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani sapo i dhanë fund lidhjes së tyre?

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani kanë qenë një nga çiftet më të përfolur të showbizit shqiptar por siç duket tani do të jenë akoma më shumë.

Kjo pasi siç duket çifti ka pësuar një ‘krisje’ në marrëdhënien e tyre. Disa veprime të tyre të bërë së fundmi ngritën dyshimet.

Dyshja ka fshirë çdo postim të përbashkët dhe për më tepër nuk ndiqen më në Instagram.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al