Facebook
WhatsApp

Është martuar?/ Çiljeta pyet për Albanin, i biri: S’je mirë ti!

Çiljeta është surprizuar dje në Ferma VIP nga dy djemtë e e sja, Fernando dhe Beko. Gjatë takimit Çiljeta i pyet për portierin e Partizanit të cilin e thërret me nofkën ‘Buçi’.

“Po Buçi çfarë bën?”- pyet Çiljeta.

“Është shkurtuar”– thotë Fernando, por këngëtarja e dëgjon sikur i thotë është martuar. ‘Është martuar?!”– pyet ajo e çuditur.

‘Është shkurtuar… s’je mirë ti”- i thotë djali, ndërsa të gjithë shpërthejnë në të qeshura.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al