Facebook
WhatsApp

Është moment delikat/Argjira flet për herë të parë për ndarjen me Gracianon

Argjira-Graciano, janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar sidomos pas krisjes në marrëdhënien e tyre.

Siç e dimë tashmë, marrëdhënia e tyre është në krizë, ku rreth kësaj ka folur dhe Graciano gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e ‘BBV3’.

Dhe pse u fol e përfol kudo, prej Argjirës nuk kishte asnjë reagim deri pak momente më herët.

Ajo është vendosur në ‘siklet’ nga një pyetje e Ledjona Xheladinajt, ku kjo e fundit e pyeti lidhur me Gracianon.

Argjira u shpreh se është një moment delikat dhe duhet të flitet sy më sy vetëm mes saj dhe Gracianos.

“Më dëgjo. Unë tani kam zgjedhur që të mos prononcohem përsa i përket kësaj teme, sepse kushdo që më njeh mua e di që jam shumë private. Marrëdhënien me Gracianon sigurisht që e kemi publike, kemi punuar bashkë, por mendoj që është një moment shumë delikat, që duhet ta flasim unë dhe ai sy më sy.”

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al