Facebook
WhatsApp

Fero, mesazh fansave të tij

Dikur një reper me goxha sukses, por tash e sa muaj Fero ka ndryshuar stil jetese.

Ai i është përkushtuar predikimit të fesë myslimane dhe herë pas here ndan me ndjekësit në mediat sociale edhe thënie religjioze. 

“Sikurse dje e uruam ardhjen e muajit Ramazan, sot po i themi lamtumirë, edhe jeta jote është kështu”, ka shkruar Fero.

Po ashtu, Fero i ka uruar mbi 600 mijë ndjekësit e tij edhe festën e Fitër Bajramit.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al